Змішувач Gappo Vantto G2236
Фото 7 |
Gappo Vantto G2236 |
|
Комплектується настінний тримач для душової лійки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Vantto G2236
Усі ціни 17 →Змішувач для ванни GAPPO хром G2236 з душовим гарнітуром | 4 107 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом GAPPO хром латунь G223 | 4 107 грн. |
Змішувач для ванни Gappo G2236 хром | 4 107 грн. |
Змішувач для ванни GAPPO G2236, хром 1034005 | 4 107 грн. |
Смеситель для ванной GAPPO G2236 | 3 696 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →