Мийка високого тиску GARDENA AquaClean 24/18V P4A (14800-20)
Відео 3Фото 12 |
GARDENA AquaClean 24/18V P4A |
|
Практична акумуляторна модель ручного форм-фактору. Модель заточена під автономну роботу без підключення до електромережі. Енергетичним ядром для міні-мийки послужать 18-вольтові АКБ серії GARDENA Power for ALL 18 V. Один такий входить до штатної комплектації пристрою. Ручне миття може бути підключене до водопроводу, також воно без проблем набирає стоячу воду завдяки функції самоусмоктування.
У режимі сильного тиску під тиском до 24 бар мийка витрачає воду в об'ємі до 250 л/год. Усього ж у GARDENA AquaClean 24/18V передбачається три режими потужності: 9 бар, 14 бар та 24 бар. Режим, що щадить, з тиском 9 бар називається Soft Clean і призначається для м'якого очищення делікатних поверхонь. Для перемикання між ними використовується регулятор тиску води на ручці. "З коробки" пристрій комплектується набором різних насадок для точкового та віялового розпилення води, а також 5-метровим шлангом для забору води. Зарядний пристрій для літій-іонної акумуляторної батареї також додається. Важить ручне міні-мийка близько 1.5 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Купити GARDENA AquaClean 24/18V P4A
Усі ціни 7 →Мінімийка високого тиску Gardena AquaClean 14800-20 | 8 995 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Gardena AquaClean 24/18V P4A (z em) (1480 | 8 774 грн. |
GARDENA AquaClean 24/18V P4A | 13 530 грн. |
Gardena AquaClean 24/18V P4A (z em) (14800-20) | 8 988 грн. |
Мінімийка високого тиску Gardena AquaClean 14800-20 | 8 985 грн. |
Минимойка высокого давления Gardena AquaClean 14800-20 | 8 991 грн. |
GARDENA AquaClean 24/18V P4A | 13 860 грн. |