Мийка високого тиску GARDENA AquaClean Li-40/60 9341-55
Відео 2Фото 11 |
GARDENA AquaClean Li-40/60 9341-55 |
|
Мийка без акумулятора в комплекті.
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA AquaClean Li-40/60 9341-55
Усі ціни 8 →Мийка високого тиску Gardena AquaClean Li-40/60 9341-55 | 11 221 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Gardena AquaClean Li-40/60 (bez akumualto | 10 947 грн. |
Gardena AquaClean Li-40/60 (bez akumualtora) (9341-55) | 10 680 грн. |
GARDENA AquaClean Li-40/60 9341-55 | 16 154 грн. |
Gardena AquaClean Li-40/60 (bez akumualtora) (9341-55) | 11 214 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →