Зрошувач GARDENA AquaZoom M 18712-20
Відео 7Фото 8 |
GARDENA AquaZoom M 18712-20 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Купити GARDENA AquaZoom M 18712-20
Усі ціни 9 →Дождеватель Gardena AquaZoom М осциллирующий 18712-34.000.00 | 1 755 грн. |
Дождеватель осциллирующий Gardena AquaZoom M (18712-34.000.00) | 1 855 грн. |
Дощувач осцилюючий Gardena AquaZoom M (18712-34) | 1 855 грн. |
Дождеватель осцілірующій Gardena AquaZoom М 18712-34.000.00 | 1 855 грн. |
Дощівник осцилювальний Gardena AquaZoom M (18712-34.000.00) | 1 855 грн. |
Дощувальник з гнучким налаштуванням
Дощувач GARDENA AquaZoom M призначений для зрошення прямокутних ділянок газонів і городів. Його струмені б'ють далеко (дальність дорівнює 18 м при тиску 4 бари), тому максимально можлива площа зрошення становить 250 м². Але є можливість змінювати кут нахилу бічних форсунок (зменшуючи ширину зрошуваної смуги з 14 м до 3 м) і плавно регулювати тиск (зменшуючи силу струменя). За допомогою повзунків і» крутилок " можна точно управляти дождевателем, вказуючи йому, які ділянки газону або городу слід поливати, а які — залишити сухими.
Гарантія на 5 років
Зрошувач зроблений з якісного пластику, який не боїться ультрафіолету і температури нижче нуля (виробник дає гарантію на 5 років). Міцність конструкції надає металева деталь в основі. Вода всередину дождевателя потрапляє через вбудований фільтр у вигляді конічної сіточки з нержавійки. Він добре захищає механізми, приховані всередині корпусу, від піщинок і бруду. Тому чистити дюзи вам навряд чи доведеться. Перед включенням зрошувача досить провести пальцем по ряду форсунок, щоб очистити жиклери від вапняного нальоту — і вони готові розпорошувати воду найдрібнішими краплями.
Ціла система обладнання для поливу
У лінійці дощовиків Gardena є осцилюючі пристрої різного розміру. Вони маркуються літерами S, M і L, як одяг. Розглянута модель з літерою M - це пристрій для зрошення ділянок середнього розміру. У неї є повністю ідентичні за конструкцією» побратими": S (на 150 м²) і L (на 350 м²). Вся серія розрахована на роботу в водонапірних мережах з тиском від 2 до 4 бар. Тобто, ці дощувачі сумісні з більшістю заглибних і поверхневих насосів. Для їх підключення можна використовувати не тільки фірмові шланги, конектори та адаптери, але і будь-які інші. Тому будь-яка Садова техніка Gardena відмінно впишеться в існуючу інфраструктуру вашої ділянки.