Секатор GARDENA Comfort B/M 8904-20
Фото 4 |
GARDENA Comfort B/M 8904-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort B/M 8904-20
Усі ціни 12 →Секатор Gardena Comfort B/M (08904-20.000.00) | 1 125 грн. |
Секатор Gardena Comfort B/M обводной, 24 мм 08904-20.000.00 | 1 055 грн. |
Секатор Gardena Comfort B/M обвідний 24 мм | 1 125 грн. |
Секатор Gardena Comfort B/M 24 мм (08904-20) | 1 125 грн. |
Секатор площинний Gardena Comfort B/M (8904-20) | 849 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →