Секатор GARDENA Comfort B/S-XL 8905-20 ( 8902-20)
Фото 3 |
GARDENA Comfort B/S-XL 8905-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort B/S-XL 8905-20
Усі ціни 19 →Секатор Gardena 8905 мультіпозіціонний 08905-20.000.00 | 1 190 грн. |
Секатор Gardena Comfort B/S-XL обводной, 24 мм 08905-20.000.00 | 1 350 грн. |
Секатор Gardena Comfort B/S-XL (08905-20.000.00) | 1 435 грн. |
Секатор Gardena Comfort Bypass B/S-XL 24 мм (08905-20) | 1 435 грн. |
Секатор площинний мультипозиційний Gardena Comfort B/S-XL (8905-20) | 899 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →