Зрошувач GARDENA S 50 1555-29
Відео 2Фото 4 |
GARDENA S 50 1555-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA S 50 1555-29
Дождеватель Gardena S 50 выдвижной круговой 01555-29.000.00 | 367 грн. |
Дождеватель круговой выдвижной Gardena S50 (01555-29.000.00) | 367 грн. |
Дощувач висувний круговий Gardena S 50 (01555-29) | 367 грн. |
Висувний дощуватель Gardena S50 / 12 01555-29.000.00 | 367 грн. |
Дощувач висувний круговий Gardena S 50 (01555-29) | 367 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →