Зрошувач GARDENA S 80/300 1566-27
Фото 3 |
GARDENA S 80/300 1566-27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA S 80/300 1566-27
Усі ціни 9 →Дождеватель круговой выдвижной Gardena S80/300 (01566-29.000.00) | 1 195 грн. |
Дождеватель Gardena S 80/300 выдвижной круговой 01566-29.000.00 | 1 195 грн. |
Дощувач висувний круговий Gardena S 80/300 (01566-29) | 1 195 грн. |
Дощувач висувний круговий GARDENA S80/300 01566-29.000.00 | 1 195 грн. |
Дощувач Gardena S 80/300 висувний круговий (01566-29.000.00) | 1 195 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →