Зрошувач GARDENA S-CS 1552-29
GARDENA S-CS 1552-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA S-CS 1552-29
Дождеватель секторный выдвижной Gardena S-CS (01552-29.000.00) | 460 грн. |
Дощувач висувний Gardena S-CS смуговий на дві сторони (01552-29) | 460 грн. |
Дощувач Gardena S-CS висувний смуговий (01552-29.000.00) | 460 грн. |
Дощувач видвижний Gardena S-CS полосовой на дві сторони (01552-29) | 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →