Зрошувач GARDENA S-ES 1553-29 (01553-29.000.00)
GARDENA S-ES 1553-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA S-ES 1553-29
Турбодождеватель Gardena S-ES выдвижной 01553-29.000.00 | 460 грн. |
Дощувач висувний Gardena S-ES смуговий на одну сторону (01553-29) | 460 грн. |
Дождеватель Gardena S-ES полосовой (01553-29) | 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →