Ручний розпилювач GARDENA Stop'N'Spray 18288-20
Фото 4 |
GARDENA Stop'N'Spray 18288-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Stop'N'Spray 18288-20
Наконечник для полива Gardena комплект (18288-20.000.00) | 556 грн. |
Набор для полива Gardena Набор для полива Set 13 мм 1/2" (18288-20) | 555 грн. |
Комплект Gardena Stop N Spray 18288-20.000.00 | 556 грн. |
Набір для поливання Gardena Set 13 мм (1/2") (18288-20.000.00) | 556 грн. |
Наконечник Gardena Classic з конектором 13 мм 1/2 (18288-20) | 556 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →