Висоторіз GARDENA THS 42/18V 14732-55
Фото 8 |
GARDENA THS 42/18V 14732-55 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Індикатор рівня заряду на корпусі кущоріза.
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA THS 42/18V 14732-55
Акумуляторний телескопічний кущоріз Gardena THS 42/18V P4A - без акумулято | 8 995 грн. |
Высоторез Gardena THS 42/18V P4A без АКБ и ЗУ (14732-55) | 7 620 грн. |
Акумуляторний телескопічний кущоріз Gardena THS 42/18V P4A - без акумулято | 9 995 грн. |
Модификації GARDENA THS 42/18V 14732-55
Ціни на GARDENA THS 42/18V 14732-55 |
---|---|---|---|---|
GARDENA THS 42/18V 14732-20 | від 8 514 грн. | 5 пропозицій | ||
GARDENA THS 42/18V 14732-55 | від 7 620 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →