Лампочка Gauss LED A60 12W 4100K E27 102502212
82 грн. Купити! Лампа LED A60 12W E27 1200lm 4100K, 102502212Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED A60 12W 4100K E27 102502212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED A60 12W 4100K E27 102502212
Ціни на Gauss LED A60 12W 4100K E27 102502212 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED A60 7W 2700K E27 102502107 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED A60 7W 4100K E27 102502207 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED A60 12W 2700K E27 102502112 | від 82 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED A60 12W 4100K E27 102502212 | від 82 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →