Лампочка Gauss LED C35 5W 2700K E14 103801105
Фото 3 | Товар застарів 50 грн. Тип: на світлодіодних нитках; Кількість в упаковці (шт): 1; Цоколь: Е14 (міньйон); Колба: прозора; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 5; Аналог ЛЗП (Вт): 40; Світловий потік (лм): 420; Колірна температура (К): 2700; Заявлена тривалість роботи (год): 35000; |
Gauss LED C35 5W 2700K E14 103801105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED C35 5W 2700K E14 103801105
Ціни на Gauss LED C35 5W 2700K E14 103801105 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED C35 9W 2700K E14 103801109 | від 77 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED C35 7W 2700K E14 103801107 | від 66 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED C35 9W 4100K E14 103801209 | від 77 грн. | 1 пропозиція |