Лампочка Gauss LED CA35 7W 2700K E14 104801107
Фото 3 | Товар застарів 58 грн. Тип: на світлодіодних нитках; Цоколь: Е14 (міньйон); Колба: прозора; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 7; Аналог ЛЗП (Вт): 60; Світловий потік (лм): 550; Колірна температура (К): 2700; Заявлена тривалість роботи (год): 35000; Гарантія: 3 роки; |
Gauss LED CA35 7W 2700K E14 104801107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED CA35 7W 2700K E14 104801107
Ціни на Gauss LED CA35 7W 2700K E14 104801107 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED CA35 5W 4100K E14 104801205 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED CA35 7W 4100K E14 104801207 | від 66 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED CA35 9W 4100K E14 104801209 | від 77 грн. | 1 пропозиція |