Лампочка Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 4100K E27 23220
53 грн. Купити! Лампа LED A60 10W E27 920lm 4100K, 23220Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 4100K E27 23220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 4100K E27 23220
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 4100K E27 23220 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY A60 7W 2700K E27 23217A | від 47 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 3000K E27 102502110 | від 90 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 15W 2700K E27 23215 | від 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 2700K E27 23210 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 10W 4100K E27 23220 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 15W 4100K E27 23225 | від 100 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →