Лампочка Gauss LED ELEMENTARY A60 12W 2700K E27 23212
57 грн. Купити! Лампа LED A60 12W E27 1130lm 3000K, 23212Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED ELEMENTARY A60 12W 2700K E27 23212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY A60 12W 2700K E27 23212
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY A60 12W 2700K E27 23212 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY A60 12W 2700K E27 23212 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY A60 12W 4100K E27 23222 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED A60 12W 6500K E27 23232 | від 57 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →