Лампочка Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 4100K E27 53226
Фото 6 | 47 грн. Купити! Лампа LED Шарик 6W E27 450lm 4100K, 53226Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 4100K E27 53226 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 4100K E27 53226
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 4100K E27 53226 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 2700K E27 53216 | від 47 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 6W 4100K E27 53226 | від 47 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 10W 4100K E27 53220 | від 83 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED Elementary G45 7W 4100K E27 53227T 3pcs | від 143 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 2700K E27 53218 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 8W 4100K E27 53228 | від 53 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY G45 10W 3000K E27 53210 | від 83 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →