Лампочка Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 4100K GU5.3 13527
Фото 8 | 57 грн. Купити! Лампа LED MR16 GU5.3 7W 550lm 4100K, 13527Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 4100K GU5.3 13527 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 4100K GU5.3 13527
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 4100K GU5.3 13527 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 2700K GU5.3 13517 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 4100K GU5.3 13527 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 9W 4100K GU5.3 13529 | від 82 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 3.5W 2700K GU5.3 13514 | від 42 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 9W 2700K GU5.3 13519 | від 82 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →