Умивальник Geberit Acanto 75 500.641.01.2 750 мм
Фото 4 |
Geberit Acanto 75 500.641.01.2 750 мм900 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Acanto 75 500.641.01.2 750 мм
Усі ціни 9 →Меблева раковина Geberit Acanto 75 см 500.641.01.2 | 13 125 грн. |
Geberit Geberit Acanto 500.641.01.2 | 13 782 грн. |
Умивальник врізний GEBERIT Acanto на стільницю 750x480x168мм прямокутний б | 13 782 грн. |
Умывальник GEBERIT Acanto Slim (500.641.01.2) 199976 | 13 782 грн. |
Умивальник вбудовуваний в стільницю Geberit Acanto 75x48,2x17см (500.641.0 | 13 782 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Geberit Acanto 75 500.641.01.2
Ціни на Geberit Acanto 75 500.641.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit Acanto 75 500.641.01.2 750 мм | від 11 715 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Acanto 90 500.642.01.2 900 мм | від 13 350 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →