Умивальник Geberit Acanto 90 500.623.01.2 900 мм
Фото 4 | 19 576 грн. Купити! Раковина підвісна Geberit Acanto 90 см 500.623.01.2Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Geberit Acanto 90 500.623.01.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Geberit Acanto 90 500.623.01.2
Ціни на Geberit Acanto 90 500.623.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit Acanto 60 500.620.01.2 600 мм | від 6 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Acanto 75 500.622.01.2 750 мм | від 11 156 грн. | 6 пропозицій | ||
Geberit Acanto 90 500.623.01.2 900 мм | від 19 576 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →