Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.030.00.1
Відео 1Фото 3 |
Geberit Duofix 111.030.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.030.00.1
Усі ціни 11 →Система інсталяції для підвісного унітазу Geberit Duofix 111.030.00.1 | 10 900 грн. |
Інсталяція для унітазу Geberit Duofix (111.030.00.1) 111.030.00.1 | 14 739 грн. |
Система інсталяції для підвісного унітазу Geberit Duofix 111.030.00.1 | 14 739 грн. |
Інсталяційна система Geberit Duofix для підвісного унітазу (111.030.00.1) | 14 739 грн. |
Система інсталяції Geberit Duofix (111.030.00.1) 111.030.00.1 | 14 002 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →