Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.534.00.1
Фото 8 |
Geberit Duofix 111.534.00.1 Duofixтонка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.534.00.1
Усі ціни 15 →Інсталяція для біде Geberit Duofix (111.534.00.1) 111.534.00.1 | 7 989 грн. |
Інсталяція для підвісного біде, 112 см, універсальна Geberit Duofix 111.53 | 7 989 грн. |
Geberit Geberit DUOFIX монтажний елемент для біде, 112 см, універсальний – | 7 989 грн. |
Geberit Geberit Duofix 111.534.00.1 | 7 989 грн. |
Інсталяція для біде Geberit Duofix Basic (111.534.00.1) | 7 989 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →