Інсталяція для туалету Geberit Duofix Delta 458.126.00.1
Відео 3Фото 5 |
Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 без унітазунітаз |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix Delta 458.126.00.1
Усі ціни 41 →Інсталяція Geberit Duofix 458.126.00.1 з клавіша змиву Geberit Delta30 біл | 7 289 грн. |
Інсталяційна рама Geberit Duofix 2 в 1 без кнопки (321072) 321072 | 5 799 грн. |
Інсталяція для унітазу Geberit Duofix (458.126.00.1) 458.126.00.1 | 6 189 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix 458.126.00.1 (3-в-1) комплект (без кнопки) 458.1 | 6 189 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix Delta без кнопок 458.126.00.1 | 6 189 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Geberit Duofix Delta 458.126.00.1
Ціни на Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 | від 5 199 грн. | 45 пропозицій | ||
Geberit Duofix Delta 458.126.00.1 WC | від 6 950 грн. | 68 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →