Інсталяція для туалету Geberit Duofix Pro 20 118.315.21.2
Фото 10 |
Geberit Duofix Pro 20 118.315.21.2 |
|
Інсталяція комплектується підвісним унітазом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix Pro 20 118.315.21.2
Усі ціни 23 →Інсталяція з унітазом Geberit Duofix PRO 20 з білою клавішею змиву 118.315 | 8 061 грн. |
Набір інсталяція Geberit Duofix PRO 20 з унітазом Kolo Idol (118.315.11.1) | 7 600 грн. |
Інсталяція Geberit Duofix комплект із унітазом Kolo Idol + сидіння Soft Cl | 8 568 грн. |
Комплект Geberit DUOFIX PRO з бачком прихованого монтажу Delta 12 см 118.3 | 8 925 грн. |
Geberit Geberit Duofix Pro 20 118.315.11.1 | 8 397 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →