Умивальник Geberit One 105 500.396.01.3 1050 мм
Відео 1Фото 10 | 23 778 грн. Купити! Умивальник накладний Geberit One 105 см, білий KeraTect / глянсовий хром (Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Під замовлення Поскаржитись |
Geberit One 105 500.396.01.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Geberit One 105 500.396.01.3
Ціни на Geberit One 105 500.396.01.3 |
---|---|---|---|---|
Geberit One 75 500.391.01.3 750 мм | від 15 327 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit One 90 500.395.01.3 900 мм | від 18 621 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit One 105 500.396.01.3 1050 мм | від 23 778 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →