Тумба під умивальник Geberit One 90 500.385.01.1
Відео 1Фото 6 |
Geberit One 90 500.385.01.1 |
|
Фурнітура push-to-open дозволяє відкривати ящики при натисканні на будь-яке місце фасаду тумби. Верхній висувний ящик забезпечений світлодіодною лампочкою.
Додатково комплектується умивальником Geberit One 75 500391013.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit One 90 500.385.01.1
Усі ціни 15 →Тумба підвісна Geberit One 90 см білий глянсовий 500.385.01.1 з раковиною | 88 000 грн. |
Тумба підвісна Geberit One 90 х 39,5 х h46,5 см, колір - білий 500.385.01. | 78 672 грн. |
Тумба під умивальник GEBERIT One 89.5x46.5x39.5см підвісна біла без умивал | 78 672 грн. |
Тумба для умивальника Geberit One 895х395х465, білий (500.385.01.1) 500.38 | 78 672 грн. |
Шафка для умивальника Geberit ONE 90 см, чорний горіх (500.385.00.1) | 74 925 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Geberit One 90 500.385.01.1
Ціни на Geberit One 90 500.385.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit One 75 500.381.01.1 | від 74 421 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit One 90 500.385.01.1 | від 56 052 грн. | 15 пропозицій | ||
Geberit One 105 500.386.01.1 | від 79 992 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →