Унітаз Geberit Selnova 501.753.00.1
Відео 3Фото 5 |
Geberit Selnova 501.753.00.1 |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova 501.753.00.1
Усі ціни 20 →Унітаз підлоговий Geberit Selnova 501.753.00.1 з сидінням та бачком | 8 109 грн. |
Унітаз-компакт Geberit Selnova з сидінням та бачком 501.753.00.1 | 8 109 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий GEBERIT SELNOVA із кришкою ви | 8 109 грн. |
Geberit Geberit SelNova 501.753.00.1 с сиденьем из дюропласта | 8 109 грн. |
унитаз GEBERIT SELNOVA (501.753.00.1) 194782 | 8 109 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →