Біде Geberit Selnova Square 500271011
Фото 4 |
Geberit Selnova Square 500271011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 500271011
Усі ціни 8 →Біде підвісна Geberit Selnova Square 500.271.01.1 | 3 333 грн. |
Підвісне біде Geberit Selnova Square (500.271.01.1) 500.271.01.1 | 3 333 грн. |
Біде підвісне GEBERIT SELNOVA SQUARE біле 500.271.01.1 | 3 333 грн. |
Geberit Geberit SELNOVA Square біде підвісне - 500.271.01.1 | 2 519 грн. |
Біде підвісне Geberit SELNOVA SQUARE, білий (500.271.01.1) | 3 528 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →