Умивальник Geberit Selnova Square 55 500.290.01.1 550 мм
Фото 6 |
Geberit Selnova Square 55 500.290.01.1 |
|
Можлива установка на стільницю або з п'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 55 500.290.01.1 550 мм
Раковина підвісна Geberit Selnova Square 55 см 500.290.01.1 | 2 280 грн. |
Раковина підвісна Geberit Selnova Square 55 х 44 см, без отвору під змішув | 2 980 грн. |
Умивальник підвісний GEBERIT SELNOVA SQUARE 500.290.01.1 550x440x175мм пря | 2 280 грн. |
Модификації Geberit Selnova Square 55 500.290.01.1
Ціни на Geberit Selnova Square 55 500.290.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 45 500.322.01.1 450 мм | від 1 671 грн. | 5 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 50 500.310.01.1 500 мм | від 1 797 грн. | 5 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 55 500.290.01.1 550 мм | від 2 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7 550 мм | від 2 412 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 60 500.300.01.1 600 мм | від 2 367 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova Square 60 500.300.01.7 600 мм | від 2 508 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →