Тумба під умивальник Geberit Selnova Square 55 501.232.00.1
Фото 9 | 14 409 грн. Купити! Тумба з раковиною Geberit Selnova Square slim rim 55 см, горіх світлий 501Esantehnika.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись |
Geberit Selnova Square 55 501.232.00.1 |
|
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Geberit Selnova Square 55 501.232.00.1
Ціни на Geberit Selnova Square 55 501.232.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 55 501.232.00.1 | від 14 409 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova Square 60 501.236.00.1 | від 14 583 грн. | 22 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 80 501.240.00.1 | від 18 867 грн. | 25 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 100 501.244.00.1 | від 24 438 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →