Умивальник Geberit Smyle Square 120 500.223.01.1 1200 мм
Фото 4 |
Geberit Smyle Square 120 500.223.01.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 120 500.223.01.1 1200 мм
Усі ціни 8 →Умивальник підвісний Geberit Smyle Square 120 см 500.223.01.1 | 18 609 грн. |
Подвійна раковина Geberit Smyle Square 120 х 48 х h16,5 см 500.223.01.1 | 18 609 грн. |
Умывальник мебельный GEBERIT Smyle Square (500.223.01.1) 200734 | 18 609 грн. |
Раковина підвісна подвійна Geberit Smyle Square 1200x480 білий 500.223.01. | 18 609 грн. |
Умивальник меблевий Geberit Smyle з двома чашами, 1200x480 (500.223.01.1) | 18 609 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →