Умивальник Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1 1200 мм
Фото 4 |
Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1 1200 мм
Усі ціни 8 →Умивальник підвісний Geberit Smyle Square 120 см 500.226.01.1 | 15 354 грн. |
Раковина підвісна Geberit Smyle Square 120 х 48 х h16,5 см, з 1 отвором пі | 15 354 грн. |
Раковина Geberit SMYLE SQUARE 120 см (500.226.01.1) 500.226.01.1 | 15 354 грн. |
Geberit Geberit SMYLE SQUARE умивальник 120*48см, з відп. під змішувач у ц | 15 354 грн. |
Умивальник меблевий Geberit Smyle Square 120x48x16см (500.226.01.1) | 15 354 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1
Ціни на Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Smyle Square 55 500.259.01.1 550 мм | від 3 906 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Smyle Square 60 500.229.01.1 600 мм | від 3 987 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 75 500.249.01.1 747 мм | від 6 645 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 90 500.251.01.1 900 мм | від 9 744 грн. | 14 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 120 500.226.01.1 1200 мм | від 15 354 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →