Умивальник Geberit Smyle Square 120 500.253.01.1 1200 мм
Фото 4 |
Geberit Smyle Square 120 500.253.01.1 900 мм1200 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 120 500.253.01.1 1200 мм
Умивальник підвісний Geberit Smyle Square 120 см 500.253.01.1 | 15 354 грн. |
Раковина підвісна Geberit Smyle Square 120 х 48 х h16,5 см, з 2 отворами п | 15 354 грн. |
Умивальник Geberit 120 Smyle Square (500.253.01.1) 500.253.01.1 | 15 354 грн. |
Умывальник Geberit Smyle Square 120x48 на 2 смесителя 500.253.01.1 | 15 354 грн. |
Раковина підвісна Geberit Smyle Square 120 х 48 х h16,5 см, з 2 отворами п | 15 354 грн. |
Модификації Geberit Smyle Square 120 500.253.01.1
Ціни на Geberit Smyle Square 120 500.253.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Smyle Square 90 500.252.01.1 900 мм | від 7 704 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Smyle Square 120 500.253.01.1 1200 мм | від 15 354 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →