Біде Geberit Smyle Square 500209011
Фото 4 |
Geberit Smyle Square 500209011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 500209011
Усі ціни 15 →Біде підвісне Geberit Smyle Square 500.209.01.1 | 6 879 грн. |
Біде підвісне GEBERIT SMYLE Square біле 500.209.01.1 | 6 879 грн. |
Підвісне біде Geberit Smyle Square (500.209.01.1) 500.209.01.1 | 6 879 грн. |
Geberit Geberit SMYLE Square біде підвісне закритої форми 54см, видимий пе | 6 879 грн. |
Біде підвісне Geberit Smyle Square 500.209.01.1 | 6 879 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →