Тумба під умивальник Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1
Фото 8 |
Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1 |
|
Висувний ящик з металевою рамою. Фурнітура з системою плавного закривання.
Додатково комплектується умивальником Geberit Smyle Square 60 500229011.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1
Усі ціни 17 →Тумба під раковину Geberit Smyle Square 75 см, білий глянсовий 500.353.00. | 21 567 грн. |
Тумба під умивальник GEBERIT SMYLE SQUARE 73.4x61.7x47см підвісна біла без | 21 567 грн. |
Тумба під умивальник Geberit Smyle Square 750х480мм, білий (500.353.00.1) | 21 567 грн. |
Geberit Geberit SMYLE Square тумба 73,4*61,7*47см, під умивальник, з 2-ма | 21 567 грн. |
Шафка для умивальника Geberit Smyle Square з двома ящиками: B=73.4 см, H=6 | 21 567 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1
Ціни на Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1 | від 17 991 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1 | від 19 944 грн. | 17 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1 | від 23 067 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 120 500.355.00.1 | від 31 986 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →