Тумба під умивальник Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1
Фото 8 |
Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1 |
|
Висувний ящик з металевою рамою. Фурнітура з системою плавного закривання.
Додатково комплектується умивальником Geberit Smyle Square 60 500229011.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1
Усі ціни 16 →Тумба підвісна Geberit Smyle Square 90 см 500.354.00.1 без умивальника | 24 222 грн. |
Тумба під раковину Geberit Smyle Square 90 см, глянсовий білий 500.354.00. | 24 222 грн. |
Тумба під умивальник GEBERIT SMYLE SQUARE 88.4x61.7x47см підвісна біла без | 24 222 грн. |
Тумба під умивальник Geberit Smyle Square 884х617х470мм, білий глянець (50 | 24 222 грн. |
Geberit Geberit SMYLE Square тумба 88,4*61,7*47см, під умивальник, з 2-ма | 24 222 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1
Ціни на Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Smyle Square 60 500.352.00.1 | від 17 991 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 75 500.353.00.1 | від 19 944 грн. | 17 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 90 500.354.00.1 | від 23 067 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit Smyle Square 120 500.355.00.1 | від 31 986 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →