Умивальник Geberit VariForm 45 500.769.01.2 450 мм
Фото 4 |
Geberit VariForm 45 500.769.01.2 450 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 45 500.769.01.2 450 мм
Усі ціни 12 →Раковина на стільницю Geberit VariForm 45 см 500.769.01.2 | 6 413 грн. |
Раковина накладна на стільницю Geberit VariForm Ø 45 см, з переливом 500.7 | 6 413 грн. |
Умивальник накладний на стільницю у ванну 450мм x 450мм GEBERIT VariForm б | 6 681 грн. |
Раковина Geberit VARIFORM 45 см (500.769.01.2) 500.769.01.2 | 6 413 грн. |
Раковина накладна Geberit VariForm 450x450 білий 500.769.01.2 | 6 413 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Geberit VariForm 45 500.769.01.2
Ціни на Geberit VariForm 45 500.769.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 45 500.769.01.2 450 мм | від 6 108 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit VariForm 60 500.772.01.2 600 мм | від 6 926 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →