Умивальник Geberit Variform 48 500.749.01.2 480 мм
Фото 4 |
Geberit Variform 48 500.749.01.2 |
|
Чаша умивальника покрита глазур'ю. В комплекті є шаблон під виріз
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Variform 48 500.749.01.2 480 мм
Усі ціни 15 →Раковина під стільницю Geberit VariForm 48 см 500.749.01.2 | 3 726 грн. |
Умивальник Geberit Variform 48x42 500.749.01.2 | 3 726 грн. |
Раковина врізна для ванної під стільницю 480мм x 420мм GEBERIT VariForm бі | 3 726 грн. |
Умывальник GEBERIT VARIFORM (500.749.01.2) 194490 | 3 726 грн. |
Раковина Geberit VARIFORM 50 см (500.749.01.2) 500.749.01.2 | 3 726 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Geberit Variform 48 500.749.01.2
Ціни на Geberit Variform 48 500.749.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 39 500.745.01.2 390 мм | від 3 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit Variform 48 500.749.01.2 480 мм | від 3 548 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit VariForm 56 500.755.01.2 560 мм | від 3 954 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →