Умивальник Geberit VariForm 50 500.775.01.2 500 мм
Фото 4 |
Geberit VariForm 50 500.775.01.2 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 50 500.775.01.2 500 мм
Усі ціни 8 →Раковина накладна Geberit VariForm 50 см 500.775.01.2 | 6 894 грн. |
Раковина накладна на стільницю Geberit VariForm 50 х 40 см, з переливом 50 | 6 949 грн. |
Умивальник накладний GEBERIT VariForm 500.775.01.2 500x400x158мм овальний | 7 239 грн. |
Раковина накладна Geberit VariForm 500x400 білий 500.775.01.2 | 6 949 грн. |
Умивальник на стільницю Geberit VariForm 50х40 (500.775.01.2) | 7 239 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Geberit VariForm 50 500.775.01.2
Ціни на Geberit VariForm 50 500.775.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 50 500.775.01.2 500 мм | від 5 232 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit VariForm 60 500.777.01.2 600 мм | від 6 365 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →