Умивальник Geberit VariForm 58 500.765.01.2 580 мм Перелив
Фото 4 |
Geberit VariForm 58 500.765.01.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 58 500.765.01.2 580 мм Перелив
Усі ціни 7 →Раковина, що вбудовується під стільницю Geberit VariForm 50 х 40 см, з пер | 4 576 грн. |
Умивальник врізний GEBERIT VariForm під стільницю 580x490x178мм прямокутни | 4 576 грн. |
Раковина врізна Geberit VariForm 580x490 білий 500.765.01.2 | 4 357 грн. |
Умивальник вбудований Geberit VariForm, 50х40 (500.765.01.2) | 4 576 грн. |
Умивальник під стільницю Geberit VariForm 580x490, з переливом 500.765.01. | 4 767 грн. |
Раковина вбудовувана під стільницю Geberit VariForm 50 х 40 см, з переливо | 4 576 грн. |
Умивальник вбудований Geberit VariForm, 50х40 см, Білий (500.765.01.2) | 4 576 грн. |
Модификації Geberit VariForm 58 500.765.01.2
Ціни на Geberit VariForm 58 500.765.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 53 500.761.01.2 530 мм Перелив | від 4 155 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit VariForm 58 500.767.01.2 580 мм | від 4 357 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit VariForm 58 500.765.01.2 580 мм Перелив | від 4 357 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →