Умивальник Geberit VariForm 58 500.767.01.2 580 мм
Фото 4 |
Geberit VariForm 58 500.767.01.2 |
|
Чаша умивальника покрита глазур'ю. В комплекті є шаблон під виріз
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 58 500.767.01.2 580 мм
Усі ціни 17 →Раковина для ванної кімнати Geberit VariForm 50х40 см 500.767.01.2 | 4 576 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Geberit VariForm 50 х 40 см, без п | 4 576 грн. |
Geberit Geberit VariForm 500.767.01.2 | 4 767 грн. |
Раковина врізна у ванну під стільницю 610мм x 490мм GEBERIT VariForm білий | 4 576 грн. |
Умывальник GEBERIT Variform (500.767.01.2) 200798 | 4 767 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Geberit VariForm 58 500.767.01.2
Ціни на Geberit VariForm 58 500.767.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 53 500.761.01.2 530 мм Перелив | від 4 155 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit VariForm 58 500.767.01.2 580 мм | від 4 357 грн. | 17 пропозицій | ||
Geberit VariForm 58 500.765.01.2 580 мм Перелив | від 4 357 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →