Умивальник Geberit VariForm 60 500.725.01.2 600 мм
Фото 4 |
Geberit VariForm 60 500.725.01.2 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit VariForm 60 500.725.01.2 600 мм
Усі ціни 15 →Раковина врізна Geberit VariForm 60 см 500.725.01.2 | 4 063 грн. |
Раковина, що вбудовується на стільницю зверху Geberit VariForm 60 х 48 см, | 4 063 грн. |
Умивальник врізний у ванну на стільницю 600мм x 480мм GEBERIT VariForm біл | 4 233 грн. |
Раковина Geberit VARIFORM 60 см (500.725.01.2) 500.725.01.2 | 4 063 грн. |
Раковина врізна Geberit VariForm 600x480 білий 500.725.01.2 | 4 032 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Geberit VariForm 60 500.725.01.2
Ціни на Geberit VariForm 60 500.725.01.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit VariForm 50 500.713.01.2 500 мм | від 3 360 грн. | 16 пропозицій | ||
Geberit VariForm 60 500.725.01.2 600 мм | від 3 870 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →