Рюкзак Gelius Waterproof Protector 2 30 л (GP-BP006)
Відео 1Фото 15 |
Gelius Waterproof Protector 2 |
|
Рюкзак виконаний з водовідштовхувального матеріалу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Waterproof Protector 2 30 л
Усі ціни 15 →Рюкзак для ноутбука Gelius 15" Waterproof Protector 2 GP-BP006 Black (0000 | 1 698 грн. |
Рюкзак для ноутбука Gelius 15" Waterproof Protector 2 GP-BP006 Black (0000 | 1 439 грн. |
Gelius Waterproof Protector 2 GP-BP006 / Black (00000084387) 84387 | 1 599 грн. |
Gelius 15" Waterproof Protector 2 GP-BP006 Black (00000084387) 00000084387 | 1 495 грн. |
Рюкзак для ноутбука Gelius 15" Waterproof Protector 2 GP-BP006 Black (0000 | 1 495 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →