Портативна колонка Gelius GP-BS510
Відео 1Фото 21 |
Gelius GP-BS510 |
|
Недорогий мобільний акустична система з bluetooth-підключенням, підтримкою режиму гучного зв'язку, вбудованим радіоприймачем FM-діапазону, кардридер для карт пам'яті microSD і USB-портом для відтворення аудіофайлів з USB Flash-накопичувачів. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на молодіжну аудиторію. Відрізняється демократичною вартістю, невеликими габаритними розмірами і легкою вагою.
Має міцний пластиковий корпус прямокутного профілю, з лямкою для зручного підвішування. Завдяки особливостям конструкції, не боїться легких бризок води, але залишати її під дощем не варто. За звучання акустичної системи Gelius GP-BS510 відповідають два невеликих широкосмугових динаміка сумарною потужністю 5 Вт і один пасивний низькочастотний резонатор, підсилює басові звуки. За твердженням виробника, така портативна колонка здатна адекватно відтворювати музичні композиції популярних музичних жанрів, причому особливо добре звучать треки EDM, клубна музика і хіп-хоп. Без проблем впорається з відтворенням звукових доріжок з відеофайлів, що програються на телефоні, планшеті або ноутбуці, адже потужність і якість її звучання, значно перевершують вбудовані динаміки цих гаджетів. Передбачена робота з аналоговим сигналом через вхід AUX IN з роз'ємом 3-pin mini-Jack 3.5 mm. Вбудований акумулятор забезпечує до 6 год автономного звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Купити Gelius GP-BS510
Усі ціни 30 →Акустика Gelius Pro Infinity 2 GP-BS510 Army | 737 грн. |
Акустика Gelius Pro Infinity 2 GP-BS510 Blue | 559 грн. |
Gelius Pro Infinity 3 GP-BS510SE Army | 999 грн. |
Bluetooth колонка + FM Radio Gelius Pro Infinity 3 GP-BS510SE Black | 699 грн. |
Портативна колонка Gelius Pro Infinity 3 Black (GP-BS510SE) | 999 грн. |