Gelius Pro Amazwatch GT2 Lite (GP-SW003)
Відео 4Фото 18 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Купити Gelius Pro Amazwatch GT2 Lite
Усі ціни 68 →Смарт-годинник Gelius Pro GP-SW003 (Amazwatch GT2 Lite) Black | 1 530 грн. |
Смарт-годинник Gelius Pro GP-SW003 (Amazwatch GT2 Lite) Black | 1 499 грн. |
Смарт-часы Gelius Pro GP-SW003 (Amazwatch GT2 Lite) Black | 1 499 грн. |
Смарт-годинник Gelius Pro GP-SW003 (Amazwatch GT2 Lite) Чорний | 1 499 грн. |
Gelius Pro Neo Amazwatch GT2 Lite GP-SW003 Black | 1 499 грн. |
Gelius Amazwatch GT2 Lite — елегантний смартгодинник з пульсометром, який доступний у трьох кольорах: чоловічому чорному, а також жіночому золотому та рожевому. Мають 1.7-дюймовий TFT екран з роздільною здатністю 240х280 пікселів і сотню змінних циферблатів Watchfaces. На дисплеї відображаються повідомлення популярних месенджерів, таких як Telegram і Viber.
Показується поточний пульс, пройдена відстань та витрачені калорії. Передбачено націогаційний модуль AGPS, який дозволяє точніше визначати пройдену відстань. Можна перемикатися між кількома режимами тренувань: ходьба, біг, стрибки на скакалці, велосипед, футбол, баскетбол, бадмінтон та інші.
Окремо виділено режим плавання в басейні - для нього, а також для захисту від поту, годинник отримав повний вологозахист за стандартом IP67. Вбудованої батареї вистачає на 5-7 днів активного використання або на 20 днів у режимі очікування. Є в асортименті Gelius і дитячий смартгодинник з функцією телефону під назвою Pro Kid.