Дитячий годинник
Gelius Pro Kid GP-PK001
Відео 3Фото 13 |
Gelius Pro Kid GP-PK001
Батькам:датчик зняття, SOS, швидкий набір, геозона
Дисплей:1.44 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Датчик зняття. Вбудована камера.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Pro Kid GP-PK001
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gelius Pro Kid GP-PK001
Усі ціни 15 →Дитячий розумний годинник Gelius Pro GP-PK001 Kid Blue | 1 968 грн. |
Детские Смарт Часы Gelius Pro Care GP-PK001 Pink | 1 995 грн. |
Gelius Pro Kid GP-PK001 Blue | 1 999 грн. |
Дитячий розумний годинник Gelius Pro GP-PK001 Kid Blue | 1 950 грн. |
Gelius Pro GP-PK001 Blue 74405 | 1 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →