USB-хаб Gembird UHB-U2P4-05
Фото 4 |
Gembird UHB-U2P4-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird UHB-U2P4-05
Усі ціни 19 →Gembird 4-in-1 black (UHB-U2P4-05) | 259 грн. |
Хаб на 4 порта USB 2.0 UHB-U2P4-05, пластик, черный | 249 грн. |
Хаб на 4 порта USB 2.0, с выключателями, пластик, черный UHB-U2P4-05 | 249 грн. |
USB-хаб Gembird 4 Port з вимикачами UHB-U2P4-05 | 219 грн. |
Gembird UHB-U2P4-05 | 289 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →