Фен Gemei GM-1765
Фото 7 |
Gemei GM-1765 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1765
Усі ціни 43 →Gemei GM-1765 34796 | 999 грн. |
Gemei GM-1765 | 920 грн. |
Фен для волосся Gemei GM-1765, Box | 928 грн. |
Фен для Волос Gemei Gm-1765 2800 Вт | 725 грн. |
Професійний фен Gemei GM 1765pro 2800W 3 режими (GM1765-AV) TRG-191424 | 555 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →