Плойка Gemei GM-1956
Відео 1Фото 15 |
Gemei GM-1956 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1956
Усі ціни 83 →Плойка для волосся хвиля 90W "Geemy GM-1956" потрійна плойка Чорно-рожева | 569 грн. |
Професійна потрійна плойка для завивки Geemy GM-1956 | 556 грн. |
Потрійна плойка для завивки для укладання волосся Geemy GM-1956 | 544 грн. |
Потрійна плойка Gemei GM-1956 Рожева для волосся(ICL44) | 500 грн. |
Плойка Потрійна Хвиля Geemy GM-1956 Рожевий 1956GMPLJK (ICL44) | 491 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →